Nabídka

Stavební spoření

v současné době prochází legislativními změnami, nadále bude patřit mezi bezpečné produkty s nadprůměrným zhodnocením. Úročení vkladů ve výši min. 2% a k tomu státní podpora ve výši 10% z ročně naspořené částky zajišťuje výnos okolo 4-4,5% p.a.

V případě Vašeho zájmu o úvěr ze stavebního spoření Vám kromě poskytnutých informací a propočtů pomůžeme se shromážděním potřebných podkladů a s komunikací se stavební spořitelnou až do vyřízení úvěrové smlouvy.

Penzijní připojištění

je určeno všem, kteří myslí na svoji budoucnost a neodmítají velmi vysoký státní příspěvek spolu se zajímavým zhodnocením penzijních fondů.

Pojištění

U kapitálového životního pojištění si sami určíte své priority mezi pojistnou a spořící částkou s možností úrazového připojištění. Z neživotního pojištění nabízíme pojištění domácností, rodinných domů, bytových domů, rekreačních objektů, havarijní pojištění, povinné ručení.

Dále nabízíme pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli a v neposlední řadě cestovní pojištění. Vzhledem k široké nabídce zastupovaných pojišťoven (viz. Partneři) jsme schopni zpracovat a porovnat více nabídek.

Hypoteční úvěry a refinancování

na jednom místě Vám porovnáme nabídky většiny hypotečních bank a vyhotovíme orientační propočet. Zajišťujeme pomoc při shromažďování podkladů, zpracování žádosti a předání ke schvalovacímu řízení do hypoteční banky.

Investice

nabízíme zprostředkování finančních produktů jak pro konzervativní tak pro spekulativní investory. Kromě pevně úročených kont Vám umožníme v rámci kolektivního investování (fondy peněžního trhu, dluhopisové, balancované, akciové).

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality